Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Tourism Today - Turizm Otelcilik Dergisi
Ana Sayfa > Tourism Today

Tourism Today Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj Tourism Today adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

Tourism Today Dergisi Emeği Geçenler

HEMEN OKU

Tourism Today

Turizm Otelcilik Dergisi

2009 yılında 7. yaşına giren Tourism Today Dergisi, bugün Türk turizm sektöründe vazgeçilmez bir güce kavuştu.

Senelerdir basın ve yayın ilkelerinden ödün vermeden sektörü en ince ayrıntısına kadar ele alan Tourism Today, Türkiye'nin en önemli sektör dergilerinden olmayı başardı. Türkiye ve dünyada meydana gelen seyahat ve turizm hareketleri, güncel haberler, sektör temsilcileriyle röportajlar, araştırma- inceleme, destinasyonların mercek altına alınması, design oteller ve daha pek çok konu Tourism Today Dergisi'nde her ay büyük bir ciddiyet ve kaliteyle ele alınıyor.

Etik değerlerin ön planda olduğu bir doğrultu da hareket eden Tourism Today Dergisi, ilkeli, doğru ve kaliteli habercilik anlayışıyla yoluna devam ediyor.

Tourism Today ülke genelindeki dağıtımı ile tam 5.000 kişiye ulaşmaktadır. Bu rakamın 4500 adeti özel kurye ile adrese ve isme teslim edilirken, 500 adeti fuarlarda ve elden okuyucusuna ulaştırılmaktadır.

Tourism Today, sektörünün en çok okunan dergilerinden biri olmayı aşarak adını ve gücünü turizm yayıncılığı alanında kanıtlamış bulunmaktadır.

  • Arşiv Sayısı : 1
  • Son Sayı : Nisan 2009
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : Aylık

Tourism Today Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017