Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
TR'de Marka - Reklam Pazarlama Dergisi
Ana Sayfa > TR'de Marka

TR'de Marka Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj TR'de Marka adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

TR'de Marka Dergisi Emeği Geçenler

HEMEN OKU

TR'de Marka

Reklam Pazarlama Dergisi

TR'de MARKA dergisi, marka ve iletişim ile ilgili merak edilen bütün soruların yanıtını içinde barındırıp aynı zamanda, kültürel anlamda her biri birbirinden farklı şehirlerimizin de tüm zenginliklerini dünyaya tanıtmayı amaçlamaktadır. TR'de MARKA'nın ilk fikir tohumu 2006 yılında ekildi. Çalışmalar sonucunda, 2010 yılında resmen ilk fide yeşerdi. İlk meyve heyecanı Mayıs 2011'de yaşandı.

TR'de MARKA kimdir?
TR'de MARKA, marka iletişim bilincidir. TR'de MARKA, başarılı markaların hikâyesidir. TR'de MARKA, sizin Marka Tescilini, Patent ve Sınaî Mülkiye haklarınızın cevaplarıdır. TR'de MARKA, bir markanın parlayan yanlarıdır. TR'de MARKA, dünyanın marka şehirleridir. TR'de MARKA, bir logonun gülümseyen yüzüdür. TR'de MARKA, markanızı dünya pazarına tanıtan bir selüloz parçasından fazlasıdır. Kısaca TR'de MARKA, sizin hikâyenizdir; uyanın, uzanın, dokunun, okuyun, öğrenin, markanızı tanıyın ve haykırın.

  • Arşiv Sayısı : 8
  • Son Sayı : Temmuz 2013
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : 2 Aylık

TR'de Marka Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017