Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Trendsetter İstanbul - Kadın Moda Dergisi
Ana Sayfa > Trendsetter İstanbul

Trendsetter İstanbul Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj Trendsetter İstanbul adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

Trendsetter İstanbul Dergisi Emeği Geçenler

ABONE OL

Trendsetter İstanbul

Kadın Moda Dergisi

"Bir yaz günü" deyince aklımda, öğle yemeğini fazla kaçırmış, bir şezlong üzerinde kucağımda kitapla uyuyakaldığım bir an canlanıyor. Ya da uzun zamandır böyle bir anın hayalini kuruyorumdur sadece.

Ama çok da yüklenmemek gerekiyor. Neticesinde üç harfli minik bir kelime. Öte yandan yaz sadece bir mevsim değil aynı zamanda bir ruh hali de. Geçen ay tam da bu sayfada "Haziran geldi, havalar ısınıyor, yaşasın yaz" demiştim. Demez olaydım belki de. Kapalı havalar ve yağmurlar peşimizi bırakmadı. O yüzden önümüzdeki iki ay için pek bir şey demeye çekiniyorum. Sadece yukarıda bahsettiğim o anın hayalini kurmaya devam ediyorum.

Bu arada her zaman olduğu gibi Temmuz/Ağustos olarak hazırladığımız bu "Özel Yaz Sayısı'nı tamamıyla sıcak günleri İstanbul'da geçirecekler için tasarladık.Fotoğraf makinelerinizi şehrin özel havuzunun kenarına konumlandırdık. Parkları ve bostanıyla nispeten rüzgarın kendini daha çok hissettirdiği Kuzguncuk'u ziyaret ettik. Ve yaz bitimine kadar devam edecek üç önemli sergiyi sayfalarımıza taşıdık.

Eylül'de görüşmek üzere!

Aykut Taşdöner

  • Arşiv Sayısı : 38
  • Son Sayı : Temmuz- Ağustos 2017
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : Aylık

Trendsetter İstanbul Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017