Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Turkishtime - İş Dünyası Dergisi
Ana Sayfa > Turkishtime

Turkishtime Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj Turkishtime adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

Turkishtime Dergisi Emeği Geçenler

ABONE OL

Turkishtime

İş Dünyası Dergisi

AR-GE 250 geliyor

TurkIshTIme, iş dünyasının işine yarayacak araştırmalar üretmeyi amaçlıyor. Bunların başında artık bir referans kaynağı haline gelen Ar-Ge 250 araştırması geliyor. Editörlerimiz, Türkiye İhracatçılar Meclisi’nin “En Büyük 1000 İhracatçı Firma” araştırması kapsamında derlenen veriler üzerinde şu sıralarda yoğun biçimde çalışıyorlar. Sonbaharda bu değerli araştırmayı iş dünyasının dikkatine sunacağız. Bu ay yayımladığımız Yatırım 250 araştırması ise Ekonomi Bakanlığı’nın her ay Resmi Gazete’de yayımladığı teşvikli yatırımlar listelerine dayanıyor. Bu listeler aracılığıyla gündemdeki yatırımları, yatırım tutarları ve istihdam hedefleriyle birlikte incelemek mümkün. Turkishtime ekibinin genç ve başarılı üyesi Begüm Candan, Resmi Gazete’de yayımlanan verileri, Kamuyu Aydınlatma Platformu aracılığıyla Borsa İstanbul’a yapılan yatırım bildirimleriyle birleştirerek, Türkiye’ye yön verecek 250 yatırımı belirledi. Turkishtime’ın bu sayısında çeşitli yenilikler de var. Öncelikle “Marketing Konseyi”nin kuruluşunu haber vereyim. Marketing alanının önde gelen akademisyenleri Turkishtime için “Marketing Konseyi” oluşturdu. Bahçeşehir Üniversitesi’nden Dr. Selçuk Tuzcuoğlu moderatörlüğünde Yıldız Teknik Üniversitesi’nden Doç. Dr. Pınar Büyükbalcı, İstanbul Teknik Üniversitesi’nden Doç. Dr. Elif Karaosmanoğlu, Bahçeşehir Üniversitesi’nden Yrd. Doç. Dr. Gülberk G. Salman ile Sophisto Dijital Ajans’ın sahibi Emin Görgün ilk toplantıda Markafoni ve Bukoli’nin kapanmasıyla gündeme gelen “E-ticarette neler oluyor?” sorusunu masaya yatırdılar. Marketing Konseyi, pazarlama dünyasının önde gelen akademisyenlerinin katılımıyla daha da büyüyecek.

Turkishtime’ın bu sayısında yer alan bir başka yenilik, iş insanlarına her şeyin iş olmadığını hatırlatan Trend Time ve Fun Time sayfaları. Trend sayfalarının yazarı Arda Sayıner, dünyanın dört bir yanından ilginç destinasyonları Turkishtime için yazıyor. Emel Kızıltaş ise Fun Time sayfalarında, hafta sonu yapabileceğiniz aktiviteler için önerilerde bulunuyor.

Başarılı bir ay dileğiyle,

Barış Soydan

  • Arşiv Sayısı : 98
  • Son Sayı : Ağustos 2017
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : Aylık

Turkishtime Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017