Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Turkishtime - İş Dünyası Dergisi
Ana Sayfa > Turkishtime

Turkishtime Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj Turkishtime adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

Turkishtime Dergisi Emeği Geçenler

ABONE OL

Turkishtime

İş Dünyası Dergisi

Global Connection’ın başarısı

Turkishtime’ın “Dünyadan Mektuplar” sayfalarını okuyor musunuz? Burada, başta Rusya ve Almanya olmak üzere, Türkiye’nin önde gelen ticaret ortaklarının gazetecileri, küresel ekonomiyi analiz eden yazılar kaleme alıyorlar. Örneğin bu sayıda Rusya ve Almanya’dan iki usta kalem, bu iki ülkeden Türkiye’ye 2017’de ne kadar turist gelebileceğini inceledi. Geçtiğimiz aylarda İspanya’nın usta bir gazetecisinden, Türk giyim şirketlerinin Zara ve Mango’dan hangi dersleri çıkarabileceğini de okumuştuk, Amerikalı bir gazeteciden, Trump’ın seçilmesinin iki ülkeye olan etkilerini de… Turkishtime’da yayınlanan “Dünyadan Mektuplar”ı, Global Connection ile yaptığımız işbirliği çerçevesinde yayınlıyoruz. Tüm bu yazarlar, merkezi İsviçre’de bulunan uluslararası medya şirketi Global Connection’ın çatısı altında bulunuyorlar. Global Connection geçtiğimiz ay, Antalya’da, 52 ülkeden yaklaşık 150 gazetecinin katılımıyla büyük bir medya buluşması düzenledi. Benim de izlediğim toplantı, çeşitli ülkelerden gazeteciler arasında çok verimli bir işbirliğine sahne oldu. Uluslararası gazeteciler, toplantının konuşmacıları arasında yer alan Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek, Turizm Bakanı Nabi Avcı, İstanbul Hazırgiyim ve Konfeksiyon İhracatçıları Birliği (İHKİB) Başkanı Hikmet Tanrıverdi, Turkish Airlines Yönetim Kurulu Başkanı İlker Aycı gibi isimlere, Türkiye ile ilgili gündemlerindeki soruları sorma fırsatı buldular. Bu, Global Connection’ın Türkiye’deki ilk etkinliği değildi. Narenciye Tanıtım Grubu adına tasarlayıp uyguladığı tanıtım kampanyası daha önce Rusya’nın İletişim Oscar’ı olarak bilinen Gold Print Awards adlı yarışmada dünya devlerini geride bırakarak “en iyi çıkış yapan marka” dalında ikincilik ödülünü almıştı. Önümüzdeki dönemde Global Connection’ın başarılarını konuşmaya devam edeceğimizi tahmin ediyorum.

Başarılı bir ay dileğiyle,

Barış Soydan

  • Arşiv Sayısı : 96
  • Son Sayı : Haziran 2017
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : Aylık

Turkishtime Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017