Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Vakko Magazine - Kadın Moda Dergisi
Ana Sayfa > Vakko Magazine

Vakko Magazine Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj Vakko Magazine adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

Vakko Magazine Dergisi Emeği Geçenler

HEMEN OKU

Vakko Magazine

Kadın Moda Dergisi

Yeni Bir Sezon, Yeni Bir Vakko

Değişim, modanın ritüeli. Her altı ayda bir yeni fikirler ile şekillenen farklı moda akımları ve stiller giriyor hayatımıza. Bu sezon Vakko’da ‘değişim’, modanın rutin döngüsünün çok ötesinde, başka anlamlar içeriyor. Bu yenilenmenin izlerini ve İlkbahar/Yaz 2015 koleksiyonunun tüm detaylarını elinizde tuttuğunuz bu dergide bulacağınızdan eminiz.

Vakko, yeni sezonu renklerin enerjisi ile karşılıyor. Vakko Kadını onu mevsimin ritmine hazırlayan duru, doğal ve dinamik bir koleksiyon ile sezona taze ve ışıltılı renklerle adım atarken; rafine şıklık anlayışından ödün vermeksizin mevsimin getirdiği özgürlük ve rahatlık arayışına cevap veren Vakko Erkek koleksiyonu kumaş ve renk zenginlikleri ile başka bir yenilikçi tavır ortaya koyuyor.

Vakko Eşarp koleksiyonunun nostaljik desenlerinden, Vakko Monogram koleksiyonunun pastel renklerine, baharın romantik duygularının karıştığı tasarımlar… Ve Vakko Home koleksiyonunda İznik çinilerinin desen formülü yaz mevsimine uygun motifler ile yorumlanarak sürpriz yapıyor.

Yaratıcılığın sınır tanımadığı, bu kulvardaki tüm branşların aralarındaki çizgileri ortadan kaldırdığı bir dönemdeyiz. Vakko’da moda, markanın kurulduğu ilk yıllardan başlayarak her zaman sanatla iç içe var oldu. Dergimizin kültür sanat içerikli sayfalarında bu anlayışın bugün de devam ettiğine tanık olabilirsiniz.

Herkes için yeni ve heyecan veren ilhamlarla dolu bir İlkbahar/Yaz sezonu olması dileklerimizle…

  • Arşiv Sayısı : 2
  • Son Sayı : Sonbahar-Kış 2015-16
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : Tek Sayı

Vakko Magazine Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017