Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Vakkorama - Tekstil Moda Dergisi
Ana Sayfa > Vakkorama

Vakkorama Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj Vakkorama adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

Vakkorama Dergisi Emeği Geçenler

HEMEN OKU

Vakkorama

Tekstil Moda Dergisi

1982 yılında Taksim'deki ilk mağazasını açtığı günden beri, Türkiye'nin en genç moda markası olarak, hazır giyim alanındaki büyük bir boşluğu kapatan Vakkorama, zaman içinde sadece genç kesimin giyim kuşam anlayışını değiştirmekle kalmayıp, onlara spor ve müzik ile bütünleşen yepyeni bir yaşam stilinin kapılarını açtı.

Renkli ve dinamik stili ile her sezon modayı kendine özgü bir yorumla yeniden tanımlayan Vakkorama, bugün Türkiye genelindeki 10 mağazası aracılığıyla, kendi stilini yaratmak peşindeki genç müşterileri ile buluşuyor.

Kendi içinden çıkan farklı markalar (Vakkorama H2O) ve her sezon müşterileri için hazırladığı yeni sürprizler ile Vakkorama farkını yaşatan marka, Sonbahar/Kış 2009-10 sezonuna da yine bir yenilik giriş yapıyor. Nişantaşı'nda bir mağaza ile hem müşterileri ile buluşma alanını genişleten Vakkorama, aynı zamanda bu mağazada kendi koleksiyonu ile benzer ruh hallerini taşıyan dünya markalarına da raflarında yer açıyor.

  • Arşiv Sayısı : 1
  • Son Sayı : Sonbahar-Kış 2009
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : 6 Aylık

Vakkorama Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017