Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Vip ASB Özel Güvenlik Hizmetleri - Özel Güvenlik Haberleri ve Reklamları
Ana Sayfa > Vip ASB Özel Güvenlik Hizmetleri

Vip ASB Özel Güvenlik Hizmetleri


VIP ASB Özel Güvenlik Koruma ve Güvenlik Hizmetleri Ltd. Şti 2000 yılında kurulmuştur. Deneyimli bir ekip tarafından kurulan firma, kanunun zorunlu kıldığı tüm donanımlara sahiptir.

Genel müdürlük, bölge müdürlükleri ve şubeleriyle 100'e yakın kurum, kuruluş ve konut alanına, 500'e yakın personelle güvenlik hizmeti vermektedir.

Günümüzde çok basit ve ucuz sayılabilecek güvenlik hizmeti bedeliyle, güvenliğin olmadığı ortamlarda oluşan istenmeyen olaylardaki kayıplar karşılaştırıldığında, bu kayıplardaki maddi ve manevi zararın çok daha fazla olduğu hemen görülebilecektir. Bu nedenle de pek çok kuruluş; personel adedini azaltma, personel değişimini kısa zamanda ve sorunsuz halletme, ihbar, ihtiyarlık tazminatı, periyodik eğitim ve denetim gibi sebeplerle, güvenlik hizmetlerinde müteahhit firmaları tercih etmektedir.

Bu anlamda da yine birçok ciddi ve büyük kuruluşun tercihi, uzman kadrosu, referansları ve güvenliği bilimsel metodlarla sağlayan yaklaşımıyla VIP ASB Güvenlik olmaktadır.
 

Dergilerde Yayınlanan Vip ASB Özel Güvenlik Hizmetleri Haberleri ve Reklamları

 
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017