Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Wedding Style - Kadın Moda Dergisi
Ana Sayfa > Wedding Style

Wedding Style Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj Wedding Style adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

Wedding Style Dergisi Emeği Geçenler

HEMEN OKU

Wedding Style

Kadın Moda Dergisi

Merhaba Sevgili Wedding Style Okurları,

Bugün 7 Şubat 2017 Salı…

Uzun, zorlu ve yorucu bir çalışmanın ardından yorgun argın uyuyan bizler, bugün yepyeni ve parlak
bir sabaha gözlerimizi açtık.

11. IF Wedding Fashion İzmir Fuar’ının; binlerce yeni modelin görücüye çıktığı, bereket dualarının yapıldığı, dileklerin tutulduğu, tüm umutların bağlandığı yeni yeni bir fuarın ilk sabahı…
İçinde yer aldığımız gelinlik sektörünün büyüklüğü, işlekliği ve sonsuza dek bitmeyecek gibi görünen arz talep cazibesi işimize ve geleceğe olan umut dolu iyimser bakışımızın önemli bir sebebi.

Şükür sebeplerimizden bir diğeri de, gelinliğin nabzının attığı şehirde, İzmir’de yaşıyor olmamız. İyi ki İzmirliyiz ve iyi ki İzmir ‘’Gelinliğin Başkenti’’.

Bu güne dek dünyanın dört bir ülkesine, kıtasına ulaşan on binlerce dergimizle biz ne kadar İzmir’e değer kattıysak, İzmir de bize, dergimiz o ölçüde değer kattı. Birlikte yürüdüğümüz İzmirli firmalar dergimizin albenisini arttırdı.

Dünyanın dev markalarına üretim yapan, onlara koleksiyon hazırlayan, onların tasarımlarıyla yarışacak yaratıcılıkta modeller sunan onlarca firma, gelinliği satanların da, gelinlik alıp giyecek olanların da kolayca ulaşabildiği bir yerde, Wedding Style sayfalarında toplandı.
2017’de yine dünyanın en önemli uluslararası fuarlarında İzmir’i tanıtmaya, temsil etmeye devam edeceğiz. Bu yıl, Sl Sposa Italya Milano, IWED Qatar, London Bridal Show, Wedding Expo Bakü, White Galery London uluslararası fuar katılımlarımıza yeni eklenenler.

Gelinlik, damatlık, abiye giyim, aksesuar ve diğer düğün trendlerini, dünyaca ünlü modacıların son tasarımlarını sıcağı sıcağına okuyucuyla buluşturan Wedding Style, evlenecek olanlar için de doğru ve faydalı bir rehber.

Türkiye’nin neresinde olursanız olun dergimizde yer alan yerli markaların en az bir bayisi mutlaka sizin şehrinizde de vardır. Siz de yakında bir düğün planlıyorsanız, dergimizde beğendiğiniz bir modeli şehrinizde nereden satın alabileceğinizi mutlaka araştırın.

Wedding Style’da kalın, modasız kalmayın!

Nalan OĞUZ AYRANCI

  • Arşiv Sayısı : 10
  • Son Sayı : Şubat-Mart 2017
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : 2 Aylık

Wedding Style Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017