Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Weekly - Şehir Yaşam Dergisi
Ana Sayfa > Weekly

Weekly Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj Weekly adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

Weekly Dergisi Emeği Geçenler

HEMEN OKU

Weekly

Şehir Yaşam Dergisi

Bugünlerde onun kadar merak edilen, onun kadar sevilen, onun kadar konuşulan, onun kadar peşinde koşulan bir başka dergi yok. Weekly'yi bıraksanız sabahlara kadar sohbet eder. " Ondaki muhabbet kimsede yoktur" dedirten ama "sadece eşle dostla konuşurum" diyerek basını delirten kişiler bile Weekly'de.

Weekly her gece eğlenmeye bayılır
Eğlencenin eğlence olduğu kapıların ardında, eğlencenin "ne zamandır böyle eğlenmedim" dedirten kıvamda olduğu yerde Weekly var.

Weekly alışveriş delisidir; "Alışveriş için Fizan'a kadar giderim" diyenlerin keşifleri, mutluların, aşıkların, sürpriz peşindekilerin alışverişleri Weekly'de.

Weekly'i kimler, nasıl, nerede yapar?
Weekly; bizim kız bizim oğlan, işi gücü güzel, iyi, eğlenceli, adam akıllı, yeni, mutlu edici şeyler yapmak olan, neyi neden ve nasıl söylemesi gerektiğini iyi bilen bir ekip tarafından, Sente Media ofisinde yapılıyor.

Weekly nerelerde bulunur?
D&R'larda (Kanyon, Bağdat Caddesi, Etiler, Korupark, Kent Meydanı, Carrefour Bursa, Zafer Plaza) ve Bursa'daki gazete bayilerinde ve tabi dijimecmua'da...

weekly.com.tr

  • Arşiv Sayısı : 311
  • Son Sayı : 20-3 Haziran 2015 334
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : Haftalık

Weekly Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017