Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Welcome - Gezi Seyahat Dergisi
Ana Sayfa > Welcome

Welcome Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj Welcome adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

Welcome Dergisi Emeği Geçenler

HEMEN OKU

Welcome

Gezi Seyahat Dergisi

Welcome Dergisi, seyahat için yeni ve parlak fikirler geliştirmeyi, seyahate çıkan insanlara yeme içme kültüründen, kalınacak yerlere, yolculukta okunacak kitaptan zamanı değerlendirmenin en keyifli yollarına, yaşama ve yolculuğa farklı açılardan bakmayı, baktırmayı, hayatı dolu dolu yaşatmayı hedefliyor.

“Welcome Dergisi”, yayın hayatına başladığı aydan itibaren Türkiye’ nin her yanında ve Türkiye’ye gelmek isteyen herkes için dünyada seyahat, seyahat kültürü ve seyahatte yaşam konularında başvuru kaynağı olmayı hedefleyen dinamik, gelişim ve değişime açık bir dergi olma yolunda ilerliyor.

Welcome, tüm seçkin yerlerde…

Ücretsiz olarak dağıtılıp Türkçe ve İngilizce olarak yayımlanmakta olan “Welcome Dergisi”, İstanbul Boğazı’nda her biri 200 ila 500 kişiye kadar servis ve A sınıfı restoran hizmeti veren turizm tekneleri, İstanbul’un en seçkin eğlence mekânlarından Suada ve Reina, efsane kulüp Tenis Eskrim Dağcılık (TED), Kanyon, İstinye Park, Trump Towers başta olmak üzere İstanbul’un en seçkin 22 AVM’sinde bulunan Cinemaximum sinemalarının fuayeleri, İstanbul, Ankara ve İzmir’deki havaalanlarının VIP ve İstanbul “primeclass” CIP Lounge İç-Dış Hat CIP Salonları ve “primeclass” Wings İç-Dış Hatlar, Yapı Kredi World Lounge salonları ve İstanbul Atatürk Havalimanı’nda bulunan Taksi Kooperatifi’ne üye 553 taksinin yanı sıra 1350 kişilik protokol adreslerine gönderilmektedir. Dergimizi www.welcomedergi.com ve www.dijimecmua.com adreslerinde de takip edebilirsiniz…

  • Arşiv Sayısı : 2
  • Son Sayı : Ocak-Şubat 2013
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : 2 Aylık

Welcome Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017