Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
World Wella Paris - Tekstil Moda Kataloğu
Ana Sayfa > World Wella Paris

World Wella Paris Kataloğu Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj World Wella Paris adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

World Wella Paris Kataloğu Emeği Geçenler

HEMEN OKU

World Wella Paris

Tekstil Moda Kataloğu

Tekstil sektöründe 30 yıllık bir geçmişe sahip olan firmamız WORLD WELLA PARIS markasıyla son 10 yıldır bayan abiye giyim üzerine yaptığı üretimle Türkiye'nin en seçkin ve zengin koleksiyonunu bayanlara sunmaktan mutluluk duymakyadır.

Profesyonel kadrosu ve kendi bünyesindeki tasarımcılarının hazırladığı modelleri ile sektörde hizmet veren ve Türkiye'de geniş bir bayi ağına sahip olan firmamız, müşterilerinin tüm ürünlere erişebilmesi için ülkede birçok perakende satış mağazasında seçkin ve kaliteli koleksiyonlarını sunmanın avantajını taşımaktadır. Özgün, zarif ve modern stillerle hazırlanan, çok özel ithal kumaşların kullanıldığı, üretimin her aşamasında kalite kontrolünün yapıldığı bayan abiye modellerine her yıl yepyeni ürünler ekleyerek koleksiyonunu sürekli genişleten firmamız model seçiminde sahip olduğu çeşitlilikle bayanların tercihlerini zorlamakta, ayrıca BIG WELLA adı altında büyük beden bayan elbise ihtiyacına da cevap vermektedir. Her türlü yeniliğe ve güzelliğe açık bir marka olan WORLD WELLA PARIS her geçen gün vizyonunu ve bayi ağını genişletmekte, ve sürekli geliştirdiği yepyeni tasarımlarla, bayanların en mutlu gününü, en güzel şekilde yaşamalarını sağlamaktadır.

Şıklığını tutku haline getirmiş modern hanımlara seçkin gece kıyafeti koleksiyonları, haute couture "high dressmaking" kreasyonları hazırlayan ve her biri bin bir gece masallarını andıran elbise modellerine imza atan WORLD WELLA PARIS, yaklaşık olarak toplamda 1000'in üzerinde değişik model içeren çeşitlilikle düğün, balo, mezuniyet, davetler gibi çok özel günler için bayanların düşlerini gerçeğe dönüştürüyor.

  • Arşiv Sayısı : 1
  • Son Sayı : 2009 Katalog
  • Yayın Türü : E-Katalog
  • Yayın Süresi : Tek Sayı

World Wella Paris Kataloğu Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017