Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
WorldWide Traveller - Gezi Seyahat Dergisi
Ana Sayfa > WorldWide Traveller

WorldWide Traveller Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj WorldWide Traveller adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

WorldWide Traveller Dergisi Emeği Geçenler

ABONE OL

WorldWide Traveller

Gezi Seyahat Dergisi

Aylık yayınlanan Worldwide Traveller Dergisi’nin içeriğini Türkiye’nin tarihi, turistik değerlerini tanıtan ve dünyayı Türkiye’ye yansıtan konular, uluslararası etkinlikler, yolculuk destinasyonları, alternatif seyahat önerileri, seyahat rehberi, yaşam tarzına yönelik konular, alışveriş sayfaları ve gurme seyahat konuları oluşturuyor.

Keyifli bir tatil ve sorunsuz bir seyahat için başvuru kaynağı niteliği taşıyan Worldwide Traveller Dergisi, Türkiye’nin tarihi, turistik ve kültürel değerleri başta olmak üzere dünyadaki önemli destinasyonları ve uluslararası tüm gelişmeleri bir araya getiriyor.

Uluslararası etkinlikler, alternatif seyahat önerileri, refere edilmiş seyahat rehberi, yaşam tarzına yönelik konular, kültür&sanat haberleri, gurme seyahat konuları, birbirinden farklı konaklama önerileri, alışveriş önerileri derginin içeriğini oluşturuyor.

  • Arşiv Sayısı : 39
  • Son Sayı : Nisan 2017
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : Aylık

WorldWide Traveller Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017