Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
X-Large - As Merkez - Alışveriş Dergisi
Ana Sayfa > X-Large - As Merkez

X-Large - As Merkez Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj X-Large - As Merkez adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

X-Large - As Merkez Dergisi Emeği Geçenler

HEMEN OKU

X-Large - As Merkez

Alışveriş Dergisi

Ayasofya'dan sonra Türkiye'nin en büyük çelik konstrüksiyon kubbesinin altında, hayatın bütün renklerini kucaklıyor As Merkez!.. “Bursa’nın en eğlenceli alışveriş ve yaşam merkezi” olarak hizmet verirken, alışverişe de “elit” bir yaklaşım getiriyoruz. Bünyemizde bulunan 77 seçkin mağaza, her türlü zevk ve ihtiyaca en üst alışveriş kalitesiyle cevap veriyor. Mevcut yapıdaki çok katlı mağaza anlayışı ise ürün portföyü açısından sınırsız bir çeşitlilik yaratıyor.

Ültramodern dizaynıyla 4 salonda birden vizyon filmlerini takip eden Megapol Sinemaları, “Bursa’nın ilk ve tek buz pisti” olan Fun On Ice, heyecanlı turnuvalara ev sahipliği yapan Rainbowl Bowling Center, sınırsız eğlenceye açılan Starpark, beklentilerinizin ötesine uzanıyor.

Isıtma, soğutma, aydınlatma, kapalı devre kamera sistemleri, ortak alanlara ait müzik yayını, uydu TV imkanı, kablosuz internet olanağı, üst donanımlı elektronik güvenlik sistemleri, 2 bin araçlık açık, 300 araçlık kapalı otopark alanı ile As Merkez, Bursa’da alışverişin en konforlu adresi... Üstelik VIP müşteri servis araçları ile her gün ücretsiz ulaşım sağlanıyor.

  • Arşiv Sayısı : 5
  • Son Sayı : Spring-Summer 2008
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : 6 Aylık

X-Large - As Merkez Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017