Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Yayla Et Mangal - Restoran Lokanta Haberleri ve Reklamları
Ana Sayfa > Yayla Et Mangal

Yayla Et Mangal


Birkaç deli yüreğin bir araya gelerek kurduğu bir hayaldik önceleri. En güzel düşlerle süsledik bu hayalimizi bazen, bazense hiç uyumadan sabahları yaptık bu umut dolu düşlerle. Uzun bir yoldu bu çıkacağımız; ama öylesine hazırdı ki yüreklerimiz buna, kararlıydık.

2000 yılının başlarunda ilk adımlarımızı attık. Öncelikle aklımızda olan doğanın içinde olmaktı; nefes almak ve konuklarımıza güzel lezzetler sunabilmek için. Bu düşüncelerle 5000m2 bir alan üzerine tesisimizin inşaasına başladık. Her geçen gün yüreğimizle şekillendirdik. Hayalimiz gerçeğe dönüşmüştü artık. Sizlerle buluşacağımız gün yaklaştıkça heyecanımız daha da artıyordu. Ve nihayet sıcak bir temmuz günü sizlerle buluştuk.

Amacımız eşsiz bir lezzeti, mükemmel bir ortamda, titiz ve hijyenik bir şekilde konuklarımıza sunabilmekti. Ve bu prensiplerden hiç vazgeçmeyerek yolumuza devam ettik. Tesisimizi ailenizle çok güzel vakit geçirebileceğiniz ve tüm ihtiyaçlarınıza cevap verebilecek bir mekan haline getirdik. Deneyimli ve özverili personelimiz ile gülen yüzleri görmek bizim için büyük bir mutluluk oldu.

Aradan geçen 10 yıllık zamanda durmadık, sürekli iyileştirmeye yönelik çalışmalarımızla, çıktığımız bu yolda emin adımlarla ilerlemeye devam ediyoruz. Ve bundan sonra da siz değerli konuklarımızdan aldığımız destekle yeni projelerimizi hayata geçirerek, size en güzel hizmeti vermeye devam edeceğiz.

Konuklarımız ve biz büyük bir aileyiz...

 

Dergilerde Yayınlanan Yayla Et Mangal Haberleri ve Reklamları

 
 
"Bursa, et mangal keyfi için Yayla Et Mangal'ı tercih ediyor. Eski Yalova Yolu üzeri, 2. kilometre, Demirtaş adresinde hizmet veren Yayla, Bursalıların et mangal konusunda öne çıkan adreslerinden birisi artık...
27 Ekim 2010 Çarsamba
 
 
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017