Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Yazıcı Catering - Catering Yemek Sanayi Haberleri ve Reklamları
Ana Sayfa > Yazıcı Catering

Yazıcı Catering


Yemek sanayi alanında 25 yıldır hizmet veren Yazıcı Catering, 25 yılın tecrübesini, yenilikçi ve atılımcı ruhu ile birleştirip sektöre canlılık, yenilikçilik ve rekabet ruhu getirme misyonuyla harmanlamaktadır.

Yazıcı Catering, yemek üretiminde hijyenikliğin tek başına yeterli olmadığının bilincinde ve bu doğrultuda yemek lezzetinden, yemeğin sofranıza geldiği ana kadar olan tüm süreci büyük bir titizlikle yönetmektedir. Yazıcı Catering, bu aşamada düzenli ve yüksek kontrol mekanizmasının yanı sıra yemek üretim sektörünün her aşamasına olan hakimiyeti ile rakipleri ile ciddi avantajlar sağlamaktadır.

Yazıcı Catering, taşıma yemek hizmetinin yanı sıra, yerinde üretim hizmetleri ve organik paket yemek konusunda da farklı bir konseptle vazgeçilmez bir lezzet olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

Hizmet Alanlarımız

OKULLAR
Çocuklarımız yarınlarımızdır; umudumuz ve bu ülkenin genç beyinleridir. Onları geleceıe sağlıklı bir şekilde hazırlayacak olan bizleriz. Bu nedenle onların dengeli ve zengin yemeklerle beslenmeleri gerektiğinin bilincindeyiz. Yazıcı'nın hazırladığı sağlıklı yemeklerin sunumu da çocuklarımıza özel porselen tabaklarda ve seflon tepsilerde yapılmaktadır.

FABRİKALAR
Gün içersinde yoğun çalışma koşullarının getirmiş olduğu enerji kaybının ortadan kaldurulmasu için oluşturulan günlük yemek listesi protein, vitamin, enerji açısından birbirini tamamlayacak şekilde düzenlenmiştir. Böylece gün içersinde kaybettiğimiz enerjinin tekrar kazanılması amaçlanmıştır.

ÖZEL DAVETLER ve GÜNLER
Özel günlerin hayatımızda her zaman ayrı bir yeri vardır. Çocuğumuzun ilk okuduğu an, üniversiteden mezun olduğu gün, hayatımızı bir başkasıyla birleştirdiğimiz tarih yada yeni kurduğumuz bir işyerinin açılışı... Hepsi unutulmaz günler.

Yazıcı Catering
"Çünkü siz önemlisiniz."
 
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017