Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Yerel Haberci - Haber Aktüel Dergisi
Ana Sayfa > Yerel Haberci

Yerel Haberci Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj Yerel Haberci adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

Yerel Haberci Dergisi Emeği Geçenler

HEMEN OKU

Yerel Haberci

Haber Aktüel Dergisi

İzmir'in şirin ve gözde yerleşim merkezlerinden Gaziemir'den yayın yapan, bunun yanında kentin güney aksında bulunan Buca, Menderes, Torbalı önemli ilçelerindeki gelişen olayları da kamuoyuna aktaran ayda bir yayın periyoduna sahip siyasi, aktüel bir yaşam dergisidir.

Yerel olmanın gerekliliği olan kent yaşantısında büyük öneme sahip yerel yönetim çalışmalarını, kentte yaşanan aktüel gelişmeleri yayımcılık anlamında ayda bir kamuoyu ile paylaşmanın yanında; her gün ve günün her saatinde devamlı güncellenen resmi haber internet sitesi www.yerelhaberci.com.tr ile de okurlarına güncel gelişmeleri anında aktararak özgün haber yayıncılığı görevini yerine getirmektedir.

Yayında olduğu ve geride bıraktığı 6 yıl boyunca yerel gazeteciliğe ve yayıncılığa ayrı bir renk, ayrı bir tarz ve ayrı tad getiren Yerel Haberci şimdi de Türkiye'nin dergi platformu dijimecmua.com ile de Türkiye'ye merhaba demenin mutluluğunu paylaşmaktadır...

  • Arşiv Sayısı : 15
  • Son Sayı : Mayıs 2012
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : Aylık

Yerel Haberci Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017