Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Yolda - Gezi Seyahat Dergisi
Ana Sayfa > Yolda

Yolda Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj Yolda adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

Yolda Dergisi Emeği Geçenler

HEMEN OKU

Yolda

Gezi Seyahat Dergisi

Biraz Mola…

YOLDA, düşünen ve sanatla barışık bir seyahat dergisi yapma fikrinden doğdu. Gezmeyi seven ve eli kalem tutan bir avuç gezgin, maddi beklentisi olmadan bir araya geldi. Çok iyi fotoğrafçılar, grafikerler ve illüstratörler ekibe “gönüllü” olarak katıldı. Kapağımızı çizen Hintli dostumuz Mukund Iyer bunlardan biri.

İki ayda dergimizin okur sayısı 4 binlere ulaştı. Çok farklı yerlerden teşekkürler ve övgüler aldık. Üç sayının sonunda gördük ki, bir seyahat dergisi “yalansız” da yapılabiliyor. Turistik adreslere boş övgüler düzmeden, doğaya, şehirlere ve kültürlere sahip çıkarak...

YOLDA’ya vakit ayıran tüm güzel insanlara sonsuz teşekkürler. Ayrıca, facebook ve instagram’da severek takip ettiğim fotoğraf sanatçısı İlknur Can, İzlanda’da çektiği yukarıdaki görseli YOLDA dergisiyle paylaştı. Sağ olsun. Elbette bu bir veda değil, sadece ekibin yoğun iş temposundan dolayı kısa bir mola.

Yolda kalın,
Melih Uslu

  • Arşiv Sayısı : 3
  • Son Sayı : Mayıs 2015
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : Aylık

Yolda Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017